woolash reviews
تشک رویا
تشک مهمان
فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
كاشت مو و كاشت موي طبيعي كلينيك تخصصي كاشت مو طب هير
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :داريوش حقيقي
تاريخ: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۲۹:۱۴

كاشت مو و كاشت موي طبيعي

كاشت مو يكي از روش هاي درمان طاسي است. براي انجام اين كار موهاي مورد نياز سر از ساير نقاط بدن برداشت مي شوند. براي اين كار پياز مو را به صورت سالم و دست نخورده از نقاطي نظير پشت سر ، سينه ، كتف ها و … برداشت كرده و به قسمت طاسي پيوند زده مي شود. در ادامه به جديدترين روش هاي كاشت مو در ايران اشاره خواهيم نمود و بهترين روش كاشت مو را براي شما شرح خواهيم داد.

 نكاتي چند درباره كاشت موي طبيعي

توجه داشته باشيد هر چقدر بانك مو ي شما قوي تر باشد بعد از عمل داراي موهاي پرپشت تر و ضخيم تري خواهيد بود. بانك مو همانطور كه به آن اشاره كرديم نقاطي از بدنتان است كه موي مورد نياز از آنجا تامين مي شود.

مورد ديگري بايد حتما رعايت كنيد مراجعه به پزشك متخصص و رعايت نكات ايمني و بهداشتي است تا به بهترين نتيجه ممكن برسيد.

براي كاشت مو روش هاي متعددي وجود دارد كه لازم است با مراجعه به پزشك مجرب روش مناسب براي خود را پيدا كنيد.

 

كاشت مو و كاشت موي طبيعي سر - SEO

 

كوتاه درباره كاشت موي طبيعي و تاثيرات آن:

كاشت موي طبيعي موثر ترين و قطعي ترين روش درمان، جهت موهاي از دست رفته است . اين پيوند بصورت يك عمل سرپايي بدون بيهوشي ، همراه با بي حسي موضعي بوده كه در آن شخص متقاضي كاشت مو در حين عمل هيچ گونه دردي حاصل از موهايي كه روي سرش كاشته مي شود را حس نمي كند اين عمل ممكن است از يك روز تا ۳ روز به طول بينجامد و اين مدت بستگي به تعداد تار هاي لارم براي كاشت مو بر روي سر متقاضي دارد.

بعد از كاشت موي طبيعي، يك پانسمان بسيار جزئي روي سر گذاشته مي شود كه بيشتر جهت جلوگيري از آلودگي استفاده شده كه روز بعد از تراكاشت مو از روي سر برداشته مي شود و شخص به راحتي مي تواند استحمام كرده و مراقبت‌هاي پس از تراكاشت مو را از سر گيرد . موهايي كه كاشته مي شوند تا حدود ۳ هفته به ميزان كمي رشد مي‌كنند تاجايي كه اين ميزان رشد مو براي خود شخص هم بسيار محسوس بوده و سپس اين موها وارد مرحله استراحت يا ريزش مي شوند كه بطور تقريبي تا ۳ ماه طول مي كشد و در اوايل ماه چهارم موها مجددا شروع به رشد كرده و بطور دائم باقي مي مانند وديگر دچار ريزش نمي شوند .

كاشت مو در كلينيك طب هير با استفاده از جديدترين روش هاي روز دنيا در كاشت موي طبيعي توسط تيمي از مجرب ترين تكنسين هايكاشت مو و پزشك متخصص انجام مي شود. كاشت مو در اين كلينيك به دو روش FIT و SUT يا روش تركيبي انجام مي شود. در ادامه به بررسي تمام روش ها خواهيم پرداخت

 

روش هاي متداول در كاشت مو:

كاشت مو و كاشت موي طبيعي سر - SEO

كاشت موي اف يو تي يك عمل سنتي به و كلاسيك به شما مي رود كه براي انجام آن نيازمند پزشك كاملا آشنا با تكنيك هاي جراحي هستيم. اين روش بدين صورت است كه يك نوار باريك كه قطر اين نوار بستگي به مقدار شلي پوست سر دارد از پوست پر موي پشت و طرفين سر برداشته شده و در آخر منطقه برداشت شده مو با تكنيك خاص بخيه مي شود و در طي ۱۲ الي ۱۴ روز اين بخيه ها كشيده خواهند شد. باريكه برداشته شده از پشت سر توسط تكنسين هاي كاشت مو به قطعات كوچكي به نام گرافت تقسيم مي شوند كه هر گرافت شامل ۱ تا ۴ تار مو بوده و اين گرافت ها در جلوي سر كاشته مي شوند. نكات طلايي كاشت مو به روش FUT اين است كه در آن مي توانيم بيشترين رشد كاشت را داشته، راحت تر جراحي را برنامه ريزي كرده و همچنين طبيعي بودن فرآيند كاشت را تضمين كنيم.

كاشت مو به روش بي اچ تي يكي از روش هاي كاشت مو است كه در آن بانك مو از مكان هاي ديگر بدن غير سر تامين مي شود . اين مورد زماني انجام ميشود كه فرد بر روس سر خود بانك موي كافي نداشته باشد يا امكان برداشت مو از پشت سر وي امكان پذير نباشد يا نتيجه ي مورد نظر حاصل نگردد . نحواهي كه از آن به عنوان بانك مو استفده ميگردد عبارت اند از : اطراف قفسه سينه ، كتف ، ران ها و كمر اين بانك موها را با ابزار هاي بخصوصي برداشت كرده و و در ميان موهاي كاشته شده مي كارند

يكي از مواردي كه بايد به آن توجه داشت اين است كه موي بدن انسان براي مدت ۶ ماه، بيش از ۵ سانتيمتر رشد نخواهد داشت. لازم به ذكر است ممكن است در برخي مواقع موهاي كاشت شده به مدت چند سال در همين شرايط باقي بمانند .به همين دليل متقاضيان كاشت كه بانك موي سر ضعيفي دارند بايد به اين مورد توجه داشته باشند. اگر چه استخراج و كاشت مو از نحواهي مختلف بدن به سر در اين شرايط، براي افرادي كه به طاسي سر دچار هستند، راهكاري نسبتاً معقول خواهد بود .

عدم سازگاري موي سر و بدن از ديگر مواردي است كه بايد به آن توجه شود. تفاوت در رنگ و جنس موي سر و بدن از جمله مشكلات ديگري است كه بيماران بايد مد نظر داشته باشند.

كاشت مو و كاشت موي طبيعي سر - SEO

وقتي فرد طاس بانك مو خوبي داشته باشد روش FIT را مي توان پيشنهاد داد كه در اين روش ديگر برش و بخيه وجود ندارد ، فرد متقاضي نيازي به بستري شدن نداشته و تنها با بي حسي موضعي و ضدعفوني شدن كامل فوليكول هاي مو با ابزارهاي خاص به طور مجزا براشته مي شوند. در نهايت فوليكول ها در محل طاسي كاشته مي شوند. شايد پيشتر درباره انتقال بانك مو بدن به منطقه طاس سر شنيده باشيد، روش FIT همان روشي است كه به ما اين امكان را مي دهد تا در صورت كم بودن بانك مو از موهاي بدن براي پيوند استفاده كنيم و همچنين بايد گفت كه با برداشت مو از پشت سر، محل برداشت غير قابل رويت خواهد بود و محل پيوند مو كاملا طبيعي است و نيز نيازي به گذراندن دوران نقاهت بعد از كاشت مو نيست . در اين روش در يك جلسه ميتوان ۱۰۰۰۰ تار مو كاشت .

كاشت مو به روش SUT يكي از نوين ترين روشهاي كاشت مو مي باشد كه در آن تمام مراحل برداشت و كاشت مو توسط دستگاه هاي اتوماتيك و زير نظر متخصص انجام مي شود. در اين روش فوليكول هاي مو توسط پانچ ليزري از بانك موي موردنظر كه معمولاً ناحيه پشت سر مي باشد جدا شده و فريز مي شوند تا از تخريب آنها جلوگيري شود و در نهايت به ناحيه كاشت انتقال مي يابد. SUT تحت بي حسي موضعي در يك جلسه انجام مي شود و دوران نقاهت آن كوتاه مي باشد. در كاشت مو به روش SUT مي توان ۱۴۰۰۰ تار مو را از ناحيه برداشت به ناحيه كاشت انتقال داد كه سه برابر روشهاي سنتي و قديمي كاشت مو مي باشد. در اين روش نيازي به تيغ جراحي ، بيهوشي ، به جا ماندن اسكار و برش نبوده و هيچ گونه عوارضي نداشته داشته باشد.

منبع: كلينيك تخصصي كاشت مو طب هير


برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]